Знайомтеся, це — Бажасики!

Діти — найбільші мрійники в світі! Їхні бажання не сковано жодними рамками чи умовностями, а все тому, що вони ще не знать до кінця, як влаштовано довколишній світ. У їхніх мріях можливо все: і польоти в далекі галактики, і перетворення, і будь-яке чарівництво! Відомий на весь світ мрійник і бізнесмен Ілон Маск сказав: «Мрійте. Мрії збуваються. І я не знаю чому». Хтозна, можливо, його мрія колонізувати Марс теж виповниться, так само як його бажання стати успішним і багато подорожувати. Бажаєте, щоб дитина стала щасливою й талановитою особистістю, не обтяженою рамками та стереотипами? Тоді навчіть її мріяти. А допоможуть вам у цьому веселі герої — Бажасики! Знайомтеся!

Друзяка

Цей Бажасик — справжній друг: вірний, надійний, завжди в доброму гуморі, він вас підтримає і підніме настрій. Усі Бажасики знають: на Друзяку можна покластися, він завжди вислухає та виручить у будь-якій ситуації. Дружок готовий допомогти дружньою порадою та обіймами, тому у нього так багато друзів, які йому довіряють усе, а особливо — свої мрії.

Знайомтеся, це — Бажасики!

Промінчик

Веселий Сонячний Промінчик — великий мандрівник. Він дуже допитливий та розумний: знає кожен куточок на планеті, а все тому, що разом з друзями — іншими Промінчиками — вони щодня подорожують. Промінчик бачив багато людей та різних культур, і тому так багато знає про них. Промінчик завжди готовий до нових мандрів і пригод, а ще допоможе вам більше взнати про довколишній світ. Він з задоволенням візьме вас з собою, якщо забажаєте.

Знайомтеся, це — Бажасики!

Красуня

Ця мила дівчинка-Бажасик — справжнє диво! Вона любить всіх і все довкола, а ще завжди випромінює життєрадісність і позитив. А це, як відомо, заразно! Тож якщо вам терміново потрібно полюбити робити якусь справу, наприклад, ходити до школи або виконувати домашні завдання, Красуня з радістю допоможе та поділиться натхненням! Тільки треба попросити її про це.

Знайомтеся, це — Бажасики!

Мрійник

Мрійник — найменший братик усіх Бажасиків, зате у нього — найбільші мрії! Він завжди вигадує цікаві заняття для себе та друзів, та багато мріє про те, що б йому хотілося зробити в майбутньому. Друзі дуже цінують його за те, що він завжди подає найкращі ідеї для спільних ігор і допомагає реалізувати їх.

Знайомтеся, це — Бажасики!

Щасливчик

Щасливчик — справжній везунчик: чим би він не займався, його завжди переслідує успіх. Тож якщо вам потрібна удача, тримайтеся за нього міцно, і вам обов’язково пощастить! Тільки головне, щоб справа була добра і хороша, і тоді Щасливчик допоможе вам.

Знайомтеся, це — Бажасики!

З ким із Бажасиків бажаєте подружитися ви?

Здійсніть покупку будь-якого товару в магазині EVA та отримайте одну наліпку за кожні 50 грн у чеку. Збирайте 5 наліпок на придбайте одного з Бажасиків за акційною ціною 99,90 грн!

Акція діє з 01.06.2018 по 31.08.2018 в мережі магазинів EVA.

Оф. правила Бажасики

Коментарі
Коментарі сайту
Коментарі facebook
  1. […] або збирайте наліпки, які потім зможете обміняти на бажасики. Це новий формат іграшок, які обов’язково зацікавлять […]

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов'язкові поля позначені *