Про клуб

Вітаємо вас, прекрасні МАМИ!

Ми пропонуємо Вам взяти участь у Клубі Щаслива мама, який радий допомагати Вам здійснювати покупки з приємною економію, щоб задовольнити всі потреби Вашої дитини.

До появи дитини у Вас були свої пріоритети і потреби. Після появи дитини все змінюється. Вся ваша увага концентрується на потребах малюка. Тепер більша частина ваших витрат спрямована на дитину.

Магазин EVA допоможе Вам здійснювати покупки для малюка з відчутною економією! EVA запрошує вас долучитися до цікавих пропозицій. У рамках розвитку проекту «Програма лояльності EVA МОЗАЇКА» ми створили Клуб Щаслива мама, який об’єднує усіх матусь маленьких дітей.

Приєднуйтесь до Клубу Щаслива мама! Діліться своїм досвідом, дізнавайтеся як знайти відповіді на питання, що вас хвилюють. Будьте активними і сучасними! Будьте ЩАСЛИВИМИ! Участь у Клубі Щаслива мама – це вигідно та цікаво! Правила щастя свідчать: щоб бути щасливим, потрібно вірити в дива, допомагати іншим і слухати своє серце! Ми дуже раді допомагати Вам здійснювати покупки з приємною економію, щоб задовольнити всі потреби Вашої дитини.

Дбаємо разом!

 

Участь у Клубі Щаслива мама