Поговоримо відверто?!

Я втомилась… Ми втомились. Ми всі втомились… Кожен з нас по-своєму… Хтось за втомою приховує образи, хтось перевантаження від турбот, які звалились на плечі, хтось – нерозуміння оточуючих. Хтось через проблеми на роботі забуває про те, що там, за стінкою його чекає карапуз, який так потребує уваги, хтось боїться говорити про особисте, підсвідомо розуміючи, що іншим на нього байдуже та немає часу, хтось просто закрився від світу і існуючої реальності і смиренно проживає свій «день бабака».

Поговорим откровенно?! - 1

У кожного з нас втома своя. Самоізоляція показала кожному з нас, хто «міцний горішок», а хто звичайна людина, якій властиво втомлюватися і дратуватися. На кожному кроці віщають вебінари та майстер-класи, влаштовують марафони «Як пережити карантин, як самореалізуватися, як радіти, як вивчити 10 нових мов і виростити білінгва і як…» … та багато чого «ЯК»… Ось тільки мало хто говорить про реальності буття. Про ту реальність, про яку прийнято мовчати. У кожного вона своя. Але вона є, і вона справжня – місцями лячна, місцями сумна, місцями веде у глухий кут. І у кожного є ті думки, які ми ніколи не вимовляємо вголос… адже ми боїмося нерозуміння. А хтось просто не сприймає жалість до себе, адже під розумінням або переживанням деякі мають на увазі саме жалість. Але ні, ні друзі! Не варто плутати ці поняття.

Поговорим откровенно?! - 2

Всі ми пам’ятаємо, що в кінці тунелю нас обов’язково чекає світло, правда?! Всі ми, якщо копнемо трохи глибше, якщо зберемося з думками і правильно розставимо пріоритети, згадаємо, що в кожному з нас є стрижень, що в кожному з нас є іскра і в кожному з нас є бажання встати, посміхнутися цьому світу (навіть якщо на вулиці холодно і ллє проливний дощ), обійняти рідних і трошки видихнути і… відпочити.

Так, друзі, саме відпочити! Взяти на роботі вихідний, відкласти домашні справи і інші клопоти, перестати думати і переживати про те, що було вчора (його вже не повернеш) і подумати про те, що є сьогодні. А сьогодні є у кожного. І кожен сам має право вирішити яким саме буде його «сьогодні» – похмурим або ясним. Мені здається, що тільки лише прийнявши себе і свою втому, давши можливість собі відпочити ми зможемо йти далі з новими силами! Не бійтеся говорити про те, що ви втомилися, не думайте, що вас не зрозуміють. Кожній людині це властиво, просто не всі про це говорять вголос.

Поговорим откровенно?! - 3

Найголовніше не забувати, що найважливіше для кожного з нас – Здоров’я! Його не купиш і не повернеш! Та й нервові клітини, друзі, краще поберегти) Бережіть себе і своє здоров’я, та пам’ятайте, що ніч завжди змінює світанок і що кожен з нас сам в силах змінити своє життя на краще.

Коментарі покищо відсутні
Коментарі сайту
Коментарі facebook

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов'язкові поля позначені *