Найкращий подарунок до дня захисту дітей

«Світ не без добрих людей»

Для когось це звичайні слова, що лунають сьогодні звідусіль. Для інших же, вони є єдиною надією на майбутнє…

Життя – дивовижна річ, наповнена подіями, емоціями, сюрпризами. Нажаль, усі ці складові не завжди є приємними. На фоні щасливих сонячних днів, буденність приносить інколи тяжкі випробування, коли за одну секунду життя розділяється на «до» та «після». Мова іде про важкі хвороби, і особливо гірко стає, коли така біда спіткає діточок.

Найкращий подарунок до дня захисту дітей

Батькам дуже важко зрозуміти, чому саме їх малюк бореться зі складною недугою, у той час як його однолітки мирно дорослішають та граються іграшками. Інфекції, спадковість, погана екологія або просто воля долі – причин існує безліч, проте вихід з такої ситуації лише один єдиний – лікувати. Саме в такі моменти мами, татусі та інші родичи мають максимально зібратись зі своїми силами, вгамувати емоції та направити усі старання на подолання дитиною хвороби. Нажаль, такі складні, довготривалі захворювання супроводжуються масою неприємних моментів, один з яких – занадто дороге лікування. Люблячі батьки ладні віддати усе на світі, заради здоров’я своєї крихітки. Однак інколи ціна життя становить тисячі та навіть сотні тисяч гривень, яких звичайні українські сім’ї просто не мають. Неможливо заробляти гроші й одночасно бути разом зі своєю дитинкою, тож мами і тата вимушені просити допомоги у незнайомих людей.

Найкращий подарунок до дня захисту дітей

Родинам, у чиє життя постукалась біда, яка називається хвороба дитини, надзвичайно складно і морально, і матеріально. І якщо подолати першу проблему вони мають у сімейному колі, допомогти фінансами може кожна небайдужа людина. EVA закликає Вас на поміч хворим діткам, у батьків яких вже майже опустилися руки. Ми не говоримо про великі суми грошей, адже для тих, кому потрібна допомога, важливою є кожна гривня. Будь-який власник картки ЄВА Мозаїка може прийняти участь у доброчинній програмі, яка направлена на допомогу малятам із важкими захворюваннями.

Для того, щоб зробити благо для тих, хто у цьому потребує, Вам зовсім не потрібно вкладати власні гроші. Кожна картка містить бонусний рахунок, кошти з якого можна перевести на благодійність. Адже, зовсім не заможність цінується сьогодні. Найбільш унікальними людськими цінностями є доброта, взаєморозуміння, повага та людяність.

Найкращий подарунок до дня захисту дітей

Якщо у Вас величезне серце та чутлива душа, не стійте осторонь, знаючи, що Ви можете врятувати чиєсь здоров’я, або навіть життя! Приготуйте найкращий подарунок до Дня захисту дітей не тільки для когось, а й для себе, бо робити людям добро завжди корисно і приємно!

Коментарі покищо відсутні
Коментарі сайту
Коментарі facebook

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов'язкові поля позначені *