Матусине щастя: Коли лінь на благо

Якщо матуся не працює – то вона і не втомлюється. Принаймні, саме так вважають більшість татусів та всі інші родичі, які ходять на роботу. І тільки мами знають, як сильно виснажує щоденний побут, як важко часом від його одноманітності, і якою рятувальною може стати банальна пара годин неробства. Чи має матуся право лінитись, та як відпочивати, коли ти наче і не повинна стомлюватись? Про це поговоримо далі.

Корисна лінь – можливо таке?

Навіть найбільш завзяті працеголіки час від часу дозволяють собі трошки побути лінивими. Люди, що з головою пірнають у роботу та віддають їй всього себе, знають, що звичайний незапланований вихідний день посеред активних буднів, має просто чудодійний вплив на стомлений організм. Професійні психологи наголошують на тому, що лінь – це зовсім не погано, і інколи вона може навіть стати справжньою чеснотою. У помірних дозах лінь приносить людині таку ж саму користь, як і заняття спортом, корисне харчування або повноцінний сон. І немає нічого ганебного в тому, щоб дозволити собі хоч інколи нічого не робити, без сорому і докорів сумління. Мотивуються такі думки тим, що людина не може нескінченно лише втрачати енергію. Її необхідно обов’язково час від часу відновлювати, і найкращий спосіб зробити це – пасивно відпочити.

Мама має право на відпочинок

Дивлячись на деяких матусь «зі стажем», можна просто дивуватись тому, яким чином в них виходить все встигати. І дійсно, багатофункціональність і багатозадачність більшості жінок здатна неабияк вразити: вони і за дітьми подивляться, і в хаті приберуться, і їсти наготують, попруть, попрасують, відведуть в садочок, заберуть зі школи, допоможуть зробити уроки, почитають малюкові книжку, і ще, ще, ще… Найбільш професійні з них, окрім цього немаленького списку, встигають займатись якимось хобі або навіть працювати віддалено, і при цьому, залишаються завжди в доброму гуморі. Тож, як розслабитись сучасним матусям? Яким чином відновлювати енергію на активні й продуктивні дні?

✔ Доки дітки у школі або дитячому садочку, проведіть кілька годин як справжній ледар.

Поваляйтесь у ліжечку, почитайте улюблену книгу, або просто поспіть. Ні в якому разі не коріть себе за таке проводження часу: ті декілька тарілок, що залишились невимитими в раковині на кухні, нікуди не подінуться і не скиснуть за пару годин. Натомість, Ви зможете у повній мірі відпочити та відчуєте справжній кайф від неробства.

Матусине щастя: Коли лінь на благо

✔ Сходіть на шопінг.

Можливо, і не найкращий метод розслабитись, проте, який це відпочинок для жіночої душі! Пройдіться по магазинам, одна або з подругами, ознайомтесь із сучасним асортиментом модних луків і обов’язково придбайте для себе хоча б якусь маленьку річ. Тільки представниці прекрасної половини людства здатні зрозуміти, як сильно шопінг підіймає настрій і додає сил. Тож, не відмовляйте собі хоч інколи в такому задоволенні.

Матусине щастя: Коли лінь на благо

✔ Присвятіть час собі коханій.

Зачіска, манікюр, масаж – усе це робить нас не тільки красивими, а й допомагає відпочити морально. Оберіть один-два дні на місяць, які Ви зможете присвятити своїй зовнішності. Бачачи себе гарною в дзеркалі, Ваш настрій гарантовано покращиться і обов’язково з’являться сили на усі заплановані і незаплановані справи.

Матусине щастя: Коли лінь на благо

✔ Відпочиньте ввечері на дивані перед телевізором.

Ми впевнені, що хоча б раз на тиждень чоловік та дітки зможуть дати собі раду і без Вашої допомоги. Увімкніть цікаву кінострічку, забудьте про домашні турботи та клопоти, і спокійно подивіться фільм. Якщо у Вашій родині панують розуміння і взаємоповага, Ваш татусь і сам запропонує Вам таке проводження часу. Не відмовляйтесь – відкладіть побутові справи до завтра. Наступного дня з новими силами працювати буде легше і веселіше.

Матусине щастя: Коли лінь на благо

Навіщо відпочивати?

І дійсно, навіщо проводити ліниві години, якщо і сил наче вистачає, і роботи є немало? Та, чи помічали Ви, що інколи однотипні щоденні справи здатні буквально вивести Вас із себе, і Ви стаєте дратівливою, змінюється настрій і навіть кохані люди не радують. Тож, розслаблятися час від часу потрібно хоча б для того, аби відпочити не тільки фізично, а й морально: навести лад у своїх думках, відволіктись від щоденної рутини, відновити сили. До того ж, треба не забувати турбуватись про себе кохану, бо хто ж, як не Ви?

І в якості висновку скажемо наступне. Любі матусі, Ваша справа – надзвичайно важлива. Без ней Ваша сім’я не була б такою щасливою, дітки не радували б своїми досягненні, а чоловік не був би таким успішним на роботі.

То, що Ви робите щодня, і що зовсім не помічають оточуючи, і є основою вдалого, щасливого життя. Тож, бережіть себе, приділяйте час своєму відпочинку, не втрачайте себе, як особистість. Бажаємо Вам сил та наснаги!

Коментарі покищо відсутні
Коментарі сайту
Коментарі facebook

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов'язкові поля позначені *