Гігієна під час прогулянки: необхідний мінімум

Під час карантину виходити з дітьми на прогулянку дозволяється, якщо дотримуватися певних умов. Потрібно уникати контактів з іншими людьми, громадського транспорту, не відвідувати місця загального користування (в тому числі ліфти, дитячі майданчики і т.д.). Для прогулянок у цей час слід обирати малолюдні місця, наприклад, можна відправитися у великий парк або за місто. Якщо такої можливості у вас немає або ви мешкаєте в густонаселеному районі, краще не ризикувати й залишитися на деякий час вдома. А якщо вирішите гуляти, майте при собі такий набір гігієнічних засобів.

 

Що стосується одноразових масок, то вони не здатні убезпечити від зараження. Їх потрібно носити лише тим, хто вже хворіє, щоб захистити тих, хто живе поряд. В такому випадку треба залишатися вдома й не виходити навіть на прогулянки.

Купуйте необхідні товари безпечно в інтернет-магазині EVA.UA! На всі замовлення від 400 грн діє безкоштовна доставка до ваших дверей.

І будьте здорові!

 

0%
1
Антисептик для рук
Мити руки потрібно дуже часто, при першій ліпшій можливості, впродовж 30 секунд — це найперша порада, яка допомагає убезпечити себе та близьких. Якщо доступу до води та мила немає, можна використовувати антисептик для рук. Його потрібно наносити на всю поверхню рук й обробляти не менш як 30 секунд, окрему увагу приділяючи зонам довкола нігтів, між пальцями, зап’ясткам. Антисептичні засоби для рук на EVA.UA Асортимент інтернет-магазину постійно оновлюється. Якщо бажаного товару не буде в наявності, ви можете натиснути кнопку «Повідомити про наявність». Ми надішлемо вам email, щойно товар з’явиться на складі.
2
Рідке мило, пляшка води, сухі серветки
Оскільки найкращий спосіб дотримуватися гігієни — це миття рук, то краще все ж взяти з собою мило та воду, щоб добре помити руки. Під час миття дотримуйтеся такої інструкції: Намочіть руки водою. Нанесіть достатню кількість мила й розітріть його в піну. Намильте ручки між пальцями. Склавши руки в замок, потріть нігті та кутикули. Намильте великі пальці, середню частину долонь, зап’ястки. Змийте мило водою. Витріть руки паперовими серветками. Дитяче мило на EVA.UA Сухі серветки на EVA.UA
3
Вологі серветки
Цей універсальний помічник завжди в сумочці у кожної матусі, тож не забуваймо оновлювати запаси. Серветками можна витерти ручки, якщо дитина випадково забрудниться. Але після цього обов’язково ще раз миємо руки з милом.
4
Репеленти
Якщо гуляєте в лісі, парку або інших місцях на природі, не забудьте також про захист від комарів та кліщів. Для дітей краще придбати спеціальні дитячі засоби, наприклад, Gardex Baby.
0%